Miętowa recenzja podkładu Catrice HD LIQUID Coverage 030

Ostatnio zapanowało niezłe zamieszanie wokół podkładu Catrice Hd. Już jakiś czas temu słyszałam o nim. Zazwyczaj były to pozytywne opinie. Wszyscy chwalili, że ładnie kryje, a przy tym jest niewyczuwalny na skórze. Zatem stwierdziłam, że i ja muszę zobaczyć co to za fenomen. Wiele odwiedzin Hebe kończyło się wizytą przy pustej półce. Nawet testerów nie było. Obsługa sama przyznawała, że zaraz po tym jak się pojawi to zaraz znika. Aż pewnego dnia zajrzałam tam w tygodniu około godziny 14 i miałam farta. Stał taki jeden samotny odcień 030 i do tego była jeszcze promocyjna cena- 19,90zł więc stwierdziłam, że biorę.


Tani i dobry czy to możliwe?

 

Podkład HD Liquid Coverage w opisie producena:

Podkład zawarty jest w ładnej i praktycznej buteleczce z pipetką. Mamy do wyboru 4 odcienie. Niestety tylko tyle i bardzo nad tym ubolewam. Jesteśmy w Polsce i większość osób szuka tych jasnych kolorów. Mam nadzieje, że Catrice to zmieni. Dla mocnych bladziochów myślę, że nawet 01 może być za ciemny więc tym bardziej czekam na zmiany w tym temacie.

 

 

Konsystencja jest leista, ale po nałożeniu na twarz całkiem kremowa. Ładnie się rozprowadza i nie tworzy smug. Nie podkreśla też suchych skórek. Niestety ogromnym minusem tego podkładu jest to, że ciemnieje na pomarańczowo. U mnie jest to oksydacja nie do przejścia. Odcina się fatalnie i wygląda to źle. Jednak biorę pod uwagę fakt, że kupiałm odcień taki jak był w drogerii więc będę czekała na pojawienie się 010 i mam nadzieję, że wtedy będzie super. Wśród odcieni podkładu Catrice HD Liquid Coverage mamy jeszcze 020 lecz ma różowe tony oraz 040 ale to już dość ciemny odcień.

Mój 030 prezentuje się tak:

 

 

Efekt drugiej skóry czy to możliwe przy drogeryjnym produkcie?

 

Trzeba przyznać, że ten podkład naprawdę tworzy efekt drugiej skóry. Gdy go nałożyłam to czułam się z nim bardzo lekko i komfortowo. Zazwyczaj w przypadku takich długotrwałych podkładów czujemy te warstwy i nie zawsze to wygląda. Tutaj otrzymujemy efekt ujednoliconej i wygładzonej skóry, która wygląda bardzo naturalnie. Przy tym wszystkim Podkład Catrice HD Liquid Coverage jest bardzo dobrze kryjący. Zakrywa wszystko, a przy tym jest lekki i myślę, że to jest właśnie jego fenomenem.


Podsumowując jest to bardzo dobry podkład drogeryjny za naprawdę niską cenę. Pięknie wygląda, skóra nie świeci się i wygląda świeżo i naturalnie. Faktycznie jest długotrwały bo po 8 godzinach bez poprawek wyglądał bardzo ładnie. Wadą tego podkładu jest mocne ciemnienie ale jeśli Catrice wypuści jeszcze kilka jasnych odcieni to będzie naprawdę podkład z czołówki:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *