Pomadka do zadań specjalnych- Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 07

 

Golden Rose Longstay Liquid Mate Lipstick 07

 

Przychodzą takie dni kiedy mam ochotę wyjść bez makijażu i zupełnie nie mam z tym problemu.  Są jednak też dni kiedy mam trochę czasu i mam ochotę zaszaleć. Wśród moich zbiorów są różne kolory błyszczyków, pomadek i szminek. Od stonowanych nudziaków do mocnych napigmentowanych odcieni. Zazwyczaj dobrze się czuję w delikatnie podkreślonych ustach i w znanym oraz nudnym już brudnym różu. Nic na to nie poradzę, podoba mi się i już:)

 

Nuda i banał każdego dnia?

Oj nie:) Są takie dni... kiedy mogę mieć minimalny makijaż oczu, ale usta lubię pomalować na kolor mocny i wyrazisty. Nie oszukujmy się, ale każda kobieta, która ma staranny i ładny makijaż czuje się wtedy lepiej. Zwłaszcza pięknie pomalowane usta, które pasują do nas są wspaniałym pomysłem na poprawę humoru i pewności siebie. Tak właśnie jest u mnie z pomadką Golden Rose Longstay Liquid Mate Lipstick 07. Na ustach prezentuje się właśnie tak--->

pomadka golden rose 07 makijaz make up opinia zdjecie twarz

Pomadka Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 07 na ustach

 

Mocny kolor oznacza kłopoty z aplikacją?

W przypadku szminek lub pomadek z kiepskim aplikatorem może tak być. Jednak w przypadku tej pomadki od Golden Rose nakładanie jest szybkie i proste. Często z braku czasu spokojnie sobie radzę bez konturówki. Odcień 07 jest to mocny i głęboki róż. W każdym świetle troszkę inaczej się prezentuje. Ja czuję się świetnie w tym kolorze i może nie noszę go codziennie, ale gdy przychodzą te dni, to zawsze mam tę pomadkę pod ręką:)

 

Jak z trwałością Golden Rose Longstay Liquid Mate Lipstick 07?

Uwielbiam Golden Rose za ich przystępne ceny i jakość. Mam wiele ich produktów i rzadko jestem niezadowolona. Jeśli chodzi o pomadki Longstay Liquid Mate to bardzo długo się utrzymują. Można jeść, pić i dalej jest na ustach. Ładnie zasychają na mat, ale nie powodują u mnie wysuszenia ust. Jeśli szukacie pomadki do zadań specjalnych to serdecznie Wam polecam tę edycję. Kolorów jest bardzo dużo i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Cena pomadki Golden Rose Longstay Liquid Mate Lipstick 07: 19,90zł

Dostępność: stoiska Golden Rose lub online Mintyshop

 

Minty Mind

Jedna odpowiedź do “Pomadka do zadań specjalnych- Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 07”

  1. Symforyna napisał(a):

    Pięknie wygląda u Ciebie ten odcień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *